UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Głupoty opowiadasz. Napisałem Ci na wschodzie było 400 tysięcy ludzi uzbrojonych i wypoczętych, poza tym trwała tam mobilizacja, a na Zachodzie Polski nadal broniło się wiele miast w tym stolic i Hel i gdyby nie atak ZSRR na pewno by się nie poddali. A Ty te bujdy to chyba w ruskich podręcznikach wyczytałeś tak samo jak te bzdury jakoby Polacy szablami czołgi atakowali.