UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No to żyj dalej w "śnie o potędze", bo tak naprawdę w tydzień Niemcy stali pod Warszawą, nie było naszej obrony powietrznej. Nie było łączności. Nie było już paliwa! Dowództwo i rząd szykowali się do wyjazdu (ucieczki) z Polski. To co nazywasz czołgami, było pojazdami opancerzonymi. Kilka faktycznie nowoczesnych samolotów bez paliwa, na zniszczonych lotniskach miało wygrać wojnę? Niemiecka armia buła wtedy w większości oparta o transport konny! Daruj sobie te wydmuchane jak balon opowieści. Nie czytaj prawicowych fake historycznych portali, weź się za książki historyków.