UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Umieli je obsługiwać i było ich dość dużo o czym świadczy liczba zniszczonych ok tysiąca czołgów i pojazdów pancernych III Rzeszy i ponad 100 radzieckich. Pewnie sami by wojny Polacy nie wygrali, ale Niemcy też nie zajęliby wtedy Polski, gdyby nie atak ZSRR, bo na wschodzie Polski było jeszcze ok 400 tysięcy wojska magazyn broni samoloty, czołgi i działa i trwała mobilizacja tam. Poza tym płynęło uzbrojenie do Rumunii dla Polski. Dowodzący wyjechali do Rumunii dopiero po 17 września i słusznie, że to zrobili, bo potem utworzyli dzięki temu rząd na uchodźstwie i Polskie Siły Zbrojne na Zachodzie. A dzisiaj żadnej wojny nie będzie chociaż musimy być silni, żeby inni mieli do nas respekt.

Zen