UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

WOT to formacja pomocnicza i ma działać na tyłach, więc nie musi być tak wyszkolona jak jednostki liniowe. Będzie pomagać przy klęskach żywiołowych czy pilnować magazynów, lub brać udział w akcjach poszukiwawczych ludzi czy np padłych dzików na ASF.