UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do zen: napisz jeszcze, ze by moze i Polacy wygrali kampanie wrzesniowa, ba, nawet wojne gdyby te ury byly w kazdym pulku i gdyby je umieli obslugiwac, a dowodzcy nie spie.. do Rumunii. NIe łudź sie chlopie jakby byla nie daj Boze wojna obecni by szybciej uciekali na wyspy niz kiedys. ..

takiemamyasy