UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niedługo przepisy zostaną zmienione, poza tym jaki policjant jeździ na pole i daje mandaty? Ja żyję tutaj kilkadziesiąt lat i o takim przypadku nie słyszałem. Ciekawe jak to niby ma wyglądać, mój sąsiad policjant kosił zboże w nocy i co miałby wyjść z kombajnu i wystawić sam sobie mandat i mi? Z resztą ja oczywiście bym takiego mandatu nie przyjął.

Zen