UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ty możesz pisać sobie co chcesz, ale to jest wyrok. Poza tym już Izby rolnicze się zajmują problemem tych, co dzwonią na policję, że rolnik kosi zboże. Już jest propozycja, aby każdy kto sie przeprowadza z miasta na wieś podpisywał potwierdzone notarialnie oswiadczenie, że nie będzie przeszkadzać rolnikom w pracy. A obecny Minister Rolnictwa też stwierdził, że się tym zajmie ministerstwo.
Zen