UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Już Ci napisałem jak wyżej, jeśli chcesz to sam kup sobie gospodarstwo i też będziesz mógł robić sobie co chcesz u siebie na polu, bo będzie Twoje i będziesz miał też dopłaty. A widzę, że z kulturą coś u Ciebie nie tak, bo rolnicy to kulturalni i wykształceni ludzie. Ja jak wychodzę z domu, to Idę sobie 15 minut przed siebie i nadal jestem u siebie, mogę sobie na polu sadzić co chcę, siać też, wypić piwko pod swoim drzewem i nikt się za to nie czepi, zrobić ognisko i wiele innych rzeczy. A mój 1 sąsiad kosi zboże e nocy, drugi też i trzeci też i mi to nie przeszkadza.

Zen