UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ty widać nie rozumiesz. Art. Obowiązuje wszystkich tylko Sąd jasno stwierdził, że praca na polu nocą to nie jest wybryk i nie podlega pod ten art., bo na wsi panują odmienne normy zwyczajowe od miejskich i inne warunki pracy. Chociaż akurat się z tym zgadzam, że ten przepis powinien być całkowicie zlikwidowany, bo utrudnia rozwój Polski i generuje koszty dla podatników. Potem jest tak, że jakiś typek kupi sobie mieszkanie nad dyskoteką i później dzwoni, że mu hałasują i utrudnia życie tysiącom ludzi.
Zen