UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jeżeli ktoś specjalnie hałasuje w nocy to co innego, jednak żniwa są co roku i praca nocą dzisiaj to konieczność, np jak ktoś sieje groszek konserwowy, to musi on być koszony nocą bo by się zaparzył i nadawałby się tylko do wyrzucenia, to samo niektóre zabiegi środkami ochrony roślin mogą być wykonywane tylko po godzinie 20 ze względu na ochronę pszczół, co przy dużym areale powoduje konieczność pracy w nocy, zatem nie wiem co Pan miał na myśli mówiąc o złośliwości. W innych krajach UE też prace polowe w nocy są normą i tam nikt nie karze za to np w Niemczech.

Zen