UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Zen - Drogi rolniku, wszystko zależy od tego, czy prace nocne wykonywane są z potrzeby ze względu na warunki pogodowe, czy też z powodu czystej złośliwości rolnika, bo np. chciałby sąsiadowi uprzykrzyć życie a wtedy już jest to chuligańskim wybrykiem, co jest oczywiście karalne. Znam takich rolników i takie ekscesy występują, co roku bez względu na pogodę. Tak więc są ludzie i ludziska. Dobro sąsiedzkie wymaga trochę taktu i kultury. We wszystkim idzie się dogadać, ale trzeba być po prostu człowiekiem.

prawnik