UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Ja zachowuję się kulturalnie na drodze. I już Ci napisałem jaki rolnik kosi w nocy złośliwe? Żaden. Kosi, albo prasuje w nocy bo ma dużo ha, jak nazajutrz spadnie deszcz to mu plony zniszczy, pogoda w ostatnich latach jest zmienna i trzeba się spieszyć, żeby wiatr nie położył, albo zboże nie porosło od deszczu, a rzpak się nie wysypał ze strąków. Widać tego nie rozumiesz nie rozumiesz też, że na wsi panują inne normy prawne tak jak w mieście. W mieście nie postawisz obory czy tuczarni świń, tylko na wsi własnie dlatego, że tam jest teren do prowadzenia tego typu działalności. A co do prawa wysłałem ci link, gdzie jest opisany wyrok Sądu Najwyższego. Mój sąsiad po miedzy też jest policjantem i sobie też kosi pole w nocy, bo ma swoje gospodarstwo i wie właśnie, że to normalna praktyka na wsi.
Zen