UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wyczuwam w wypowiedzi zdecydowanie zbyt dużą delikatność wobec urzędującego w ratuszu. Być może dlatego, że poprzednicy to radni z jego komitetu. Poza tym proszę nie używać słowa fajny. Jest to spolszczenie wyrazu z języka niemieckiego, a przecież Polacy nie gęsi i swój język mają