UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czemu w Elblągu wszędzie stawia się tylko głazy z tablicą pamiątkową? Nie można by zamiast nudnego głazu postawić jakąś estetyczną rzeźbę nawiązującą do tamtych wydarzeń? W innych miastach rzeźby nawiązujące do wydarzeń i postaci są przy okazji atrakcją turystyczną.

sjjsjsjs