UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Podobno wydali na to 1.2 mln z czego polowe dolozyl powiat a druga polowa byla z unii pod warunkiem ze bedzie uzytkowane to pole biwakowe przez 5 lat..... Pare laweczek, plac zabaw wiata i poszlo na to milion zlotych???? Kto takie faktury wystawial na taakie kwoty??? Ktos niezły interes na tym sobie zrobil i tyle w temacie. 5 lat minelo, to mozna bylo zamknac to w cholere a kasa zostala.