UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@2019 - Miejmy nadzieję, że Starosta czyta te komentarze a jak nie to niech mu ktoś przekaże bolączki naszych dróg powiatowych. Z drugiej jednak strony winni są kierowcy ciężkich pojazdów, którzy powinni mieć totalne ograniczenia poruszania się po drogach normalnie do nich nieprzystosowanych, dlatego Zarząd Dróg Powiatowych powinien wydawać pozwolenia tylko w przypadkach koniecznych i na konkretnym odcinku.