UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
" Pod warunkiem że elblążanie poprą wniosek w tej sprawie w budżecie obywatelskim. Głosowanie już jesienią ", poprą, poprą. Tym razem, jest realna szansa na wygranie głosowania. Ja nie MY ( elblążanie ) to Kto wyremontuje tą muszlę koncertową ? Miasto nie chce widzieć problemu, jak z wieloma innymi sprawami, rzeczami. Dobry artykuł. Pozdrawiam Redaktora.
pampi-ZAWADA