UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

rekonstrukotorzy kochani, jezeli w 1940 roku na dworcu centralnym w Warszawie przez megafony mowiono po niemiecku to dzisiaj rekonstrukotorzy kolejowi mają tez mowic po niemiecku? jezeli w czasach ktore rekonstuujecie były glupie i idiotyczne zasady korzystania z jezyka to wezcie się stuknij w łepetyny i przestańcie rekonstruowac glupotę tamtych czasów, wstyd aby po niemiecku wydawac komendy do Polaka, to jest idiotycznie glupie i nie ma zadnego sensu,

Sergiej