UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie był wyjątkiem Polska po zaborach I wojnie światowej i walkach z Bolszewikami była biedna, ale w miare upływu lat się rozwijała, np taka Hiszpania czy Finlandia były dużo biedniejsze od Polski, a dodatkowym atutem było to, że mieliśmy własne polskie firmy i naszą myśl techniczną, która z powodzniem konkurowała na świecie.
Zen