UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wie Pan Panie Robercie co się stało z państwową ziemią po 89 roku? Setki tysięcy ha zarosły pokrywami i nikt tego nie uprawiał. Do dzisiaj te wiele działek należących do skarbu państwa jest nieuprawianych i zarośniętych pomimo tego, że rolnicy chcą je uprawiać i kupić. W Agencji są jakieś niejasne przepisy co do przetargów i wystawiania działek na przetargi, czasami niektóre działki są nieuprawiane latami i nie są wystawiane na przeterg, wystarczy pomyśleć, jakby były w prywatnych rękach od lat to ile pieniędzy by wpłynęło z upraw do polskich rolników i podatków do budżetu dzięki eksportowi choćby zboża. A tak jest marnotrawstwo.
Zen