UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jad jaki jad? na WOŁYNIU POLSKIE dzieci były nabijane na sztachety!!!!!!! A dziś oni chcą odszkodowań za akcję Wisła są BEZCZELNI a na ich stronie nie ma żadnego słowa przepraszam .jeszcze czują się ofiarami jak się nie podoba to do Kijowa droga wolna ....
1943