UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Moj blad, to przez emocję. Nie jest gorszym czlowiekiem, ale przez całe gimnazjum był jednym z najwiekszych szkolnych olewusów i rzutem na taśmę zdobył laureata. A córka w kazdym roku finalistka i dobre oceny.

Zrozpaczona matka