UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
LUDZIE! Jaka straszna niesprawiedliwość ten system rekrutacyjny. Moja córka ze średnią 4.9, dwoma finalistami z matematyki i jednym z fizyki nie dostała się do mat-fizu. Jest pierwsza poza listą. A niesprawiedliwe jest to, że przed nią jest chłopak z jej szkoły ze średnią 4.3, ale z laureatem z geografi. Dostała się do klasy drugiego wyboru w tej szkole, ale jak mam ją teraz pocieszyć, jak wytłumaczyć, zę tyle ciężkiej pracy po nic, bo ktoś gorszy ją wypchnął!?
Zrozpaczona matka