UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Człowiek z Elbląga - Niestety, racja. Karty do głosowania powinny być wydawane przy wejściu na wernisaż, a w inne dni przy wejściu po wykupieniu biletu. Możliwość wzięcia dowolnej ilości kart do domu oznacza, że mogą głosować ludzie którzy nawet nie widzieli wystawy, a wygra ten kto rozda więcej kartek sąsiadom do podpisania.

Bramka