UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Trzeba troszkę popracować nad organizacją. Poprosić ?widownię? o ustawienie się tak by cały rząd artystów był widoczny. Więcej poczęstunku, bo po oficjalnym rozpoczęciu wystawy nie było ani jednego kieliszka z winem, wszystko szarańcza wypiła od razu jak weszła na wystawę. Karty do głosowania powinny być dawane przy wejściu, z pieczątką - jak było kiedyś. Podszedł młody chłopak i wziął cały plik kartek. Bardzo sprawiedliwe głosowanie...

Człowiek z Elbląga