UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dopóki kary nie będą o wiele surowsze i dotkliwsze a bierność władz się nie zmieni to nie ma co liczyć na zmianę mentalności ludzkiej. Niestety na wioskach dla zdecydowanej większości ludzi zwierzę jest rzeczą, która nie czuje a ma tylko im służyć. Bądź być zabita na mięso. Nawet nie zdajemy sobie sprawy ile jest bestialstwa i okrucieństwa wobec bezbronnych zwierząt. Niestety kto jest w stanie bez wahania zabić zwierzę ten będzie miał dużo mniejsze opory aby też skrzywdzić człowieka. Pamiętajmy, że agresja raz "odpalona" jest zapalnikiem do jeszcze większej agresji.
krytyk