UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
.. .jadąc latem rowerem przez Sierpin zauważyłem pasa haskiego na łańcuchu, była temp ok 30 stopni a pies wył niesamowicie, Nie miał ani wody ani żadnej miski świadczącej o tym, że dostaje pić. Koło niego biegał inny pies kulawy i wyraźnie po przejściach. Psy były wychudzone i zaniedbane, chyba tam też naruszone zostały pewne paragrafy, warto by to sprawdzić, a właściciela przykładnie ukarać. Ps, jakim to trzeba być złym człowiekiem, żeby haskiego (rasa bardzo aktywna) trzymać na łańcuchu.
rowerzystacyklista