UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

zadusza Elblag bo to dla nich nic nie znaczace miasto, dla nich wazne sa ich miasteczka i wioski z ich elektoratem co pojdzie i odda na nich swoj glos, maja okolo 200 tys glosow, Pan Miron Sycz jedzie na nich od 20 lat i bedzie jechal jezeli nie dojdzie do przelamanua tej farsy, czas na blok normalnosci, ludzie nie moga glosowac nacjonalistycznie bo wtedy mamy co mamy czyli parodię demokracji

Stop z nacjonalistami w WM