UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
zadusza Elblag bo to dla nich nic nie znaczace miasto, dla nich wazne sa ich miasteczka i wioski z ich elektoratem co pojdzie i odda na nich swoj glos, maja okolo 200 tys glosow, Pan Miron Sycz jedzie na nich od 20 lat i bedzie jechal jezeli nie dojdzie do przelamanua tej farsy, czas na blok normalnosci, ludzie nie moga glosowac nacjonalistycznie bo wtedy mamy co mamy czyli parodię demokracji
Stop z nacjonalistami w WM