UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak zwykle Wisłę kijem będą zawracać, już to było. P O i PSL rządziło osiem lat i co nic nie zrobili z tym tematem. Od Elbląga wszystko zarosniete,brzegi nie umocnione. Następne spotkanie, kawa, ciasteczka i nic. Czas poleciał wypłata coraz blizej i gitara. Zróbcie choć jeden krok konkretny jedna rzecz od początku do końca.