UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak hucpa? Hucpą to są te komentarze. Na Mierzei jest rezerwat kormoranów i one niszczą swoimi odchodami 3 razy większą powierzchnię lasu i to grubo ponad 100 letniego, a nie marne 23, a nie 25 ha lasu gospodarczego posadzonnego po wojnie pod koniec lat 40. Dobrze, że go wycięli i że będzie przekop.