UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak czy owak ludzie zniszczą wszystko, to kwestia czasu !!! Zastanówcie się jakby było jak oni by nie protestowali. Podejrzewam, że niszczycielski proceder byłby kilkakrotnie szybszy !!! Pozdrawiam wszystkich rozsądnych ekologów, pilnujcie naszego dobra jakim jest nienaruszona i zdrowa przyroda.

@eko