UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tak nie byłoby, bo bobry się namnożyły i obgryzłyby nawet pomniki przyrody i las by szlag trafił. Lisy sie namnożyły, bo są szczepionki na wściekliznę i wyżerają teraz kuropatwy, bażanty, zające i calą masę innych zamrożonych gatunków. Dlatego regulacja populacji jest potrzebna.