UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Lasy Państwowe to przedsiębiorstwo które ma pozyskiwać drewno i dbać o stan lasów. Metody na przestrzeni czasów zmieniają się na lepsze, widać jaki wpływ miało masowe nasadzanie monokultur po wojnie. Cieszmy się tym że jeszcze mamy możliwość wejścia do lasów i pozyskiwania z niego dóbr - w innych krajach nie jest tak kolorowo.

grzybiorz