UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Ciekawy - Osoby sprzedające bilety w muzeum prowadzą też sprzedaż w sklepikach, informację dla zwiedzających i sprzątają powierzchnie wspólne. To aż za dużo pracy. Nie wiem dlaczego tak bulwersuje Pana zakup obrazu. W końcu został zakupiony dla miejskiej, czyli Pańskiej również, instytucji. To nie są pieniądze puszczone z dymem. Na marginesie - zawsze podpisuję się imieniem i nazwiskiem. Wpisy tak nie podpisane nie są moje.