UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Większość komentarzy nie ma nic, lub ma niewiele wspólnego z felietonem. Tak więc sądzę, że podobnie nasi radni jego treścią zbytnio się nie przejmą. Ja jednak chciałbym wiedzieć, jak to jest, że kilku działaczy SM zdobyło dwukrotnie więcej unijnej kasy, niż cały departament UM razem wzięty? Może ktoś to wyjaśni?