UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Naprawdę się wzruszyłem. .. .pytania są i nie dziwią jak ktoś niewiele wie na temat władzy samorządowej ale dziwi bardzo, że dopiero teraz pani była wieloletnia dyrektor odzyskała głos w tych sprawach?! Rozumiem, że nie przeszkadzało pani jak ". .. EPEC i EPWiK wyłożyli po 30 tys. zł, aby zakupić… obraz dla elbląskiego muzeum. .. " za Wilka złożyli się i za nasze mieszkańców pieniądze zakupiono obrazy?! Czy wówczas ktoś pytał nas mieszkańców o to?!

Kat_Na_Idiotów