UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A co z topieniem Elbląga przez pisowych? Paciorki dla, ,murzynków, ,w postaci niby przekopu, bez mostu w Nowakowie, likwidacja dalszych zakładów pracy, ucinanie funduszy unijnych, rządowych i samorządowych. .. .uf chyba starczy. .. .. Proszę popatrzyć na Ostródę ile tam funduszy władowano. .. .

troll2018