UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A co w tym nienormalnego Panie Robercie. Jak Niemcy przepraszali Żydów za holokaust to też to było nienormalne? A jak Polaków przeprosili za II wojnę to też jest to nienormalne? Przecież Rosja do spółki z Hitlerem napadły na Polskę i są tak samo odpowiedzialni za zniszczenie Polski? A co nie jest prawdą że wraku nie oddają tupolewa? Ja np nie wierzę w żaden zamach, ale jednak to jest polska własność. A Polacy nic nie robią na zlecenie Waszyngtonu tylko zawsze byli nastawieni przeciwko Rosji. Jak Pan wytłumaczy to, że walczyli z Rosjanami na długo zanim powstały USA. Dlaczego większość Polaków nie chciała sojuszu z Rosją tylko wolała do NATO i UE wystarczy wyjść w dowolnym miejscu Polski na ulicę i zapytać dowolną liczbę Polaków i odpowiedzi w ogromnej większości są jednoznaczne co do Rosji. Jak Pan myśli dlaczego? Polska ma swoje interesy geopolityczne i w naszym interesie leży po prostu słaba Rosja i sojusz Polski z państwami Europy środkowej i Gruzją, No a interesy z Rosją prowadzić zawsze możemy, ale na korzystnych dls nas warunkach. Teraz już nas nie będą np szantażować zakręceniem kurka gazowego, jak to jest, że nie płacili za tranzyt gazu i Polska płaciła za rosyjski gaz drożej jak Niemcy Panie Robercie? Czemu Rosja Mieszała się w sprawy polskie i groziła jak Polska chciała wstapic do UE i NATO? I to ma być ich przyjaźń? Jak Pan to wytłumaczy?

Zen