UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nieprawda. Nikt by tak nie robił. Tylko istnieje problem Rosji taki, że ten kraj napada na inne, grozi im i Che narzucać swoją wolę. Jak Rosja zrozumie, że Polska to niezależny kraj i sam o sobie decyduje. To stosunki między naszymi krajami będą normalne. Wszytko zależy od Rosji. Wraku tupolewa do tej pory nie oddali chociaż już 9 lat minęło i Rosjanie uważają, że katastrofa jest wyjaśniona, więc dlaczego trzymają polską własność u siebie? Do tej pory nie przeprosili za napaść na Polskę w 1920 i 1939 i okupację do 1989. Jak to zrozumieją. To będą między naszymi krajami normalne stosunki.
Zen