UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Płonący samochód stał co prawda poza główną drogą, ale auta nią jadące stawały na widok czarnego dymu a ludzie, którzy z nich wysiedli biegli na ratunek z myślą że był wypadek i komuś trzeba udzielić pomocy. Sytuacja na drodze sama w sobie robiła się bardzo niebezpieczna. Na poboczu stało kilka samochodów. Kręcili się tam zdenerwowani ludzie którzy wezwali straż pożarną. Także z drugiej strony szosy zaczęły stawać auta. A obok przejeżdżały inne samochody. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale proszę pomyśleć jakie zagrożenie na drodze spowodowała czyjaś bezmyślność...
RR