UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W czwartek widziałem takiego na mieście jak na szlfierce na tylnym kole się popisywał. Jakby przyszło takiego zeskrobywać to nawet szufelki bym nie pożyczył. Róbcie sobie te harce poza miejscem publicznym i nie stwarzajcie niebezpieczeństwa. I nie proście by patrzeć w lusterka. ..

hulajnoga33