UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Sam jestes jełopem!!!!!To ze lubisz komus pod samochod włazic to gratuluje samobojco ze jeszcze masz mozliwosc pisania tu komentarzy. Rowerzysta rowniez powinien rozejrzec sie czy cos nie jedzie a nie jak swieta krowa jechac przed siebie!!!!