UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Super, aż przyjemnie popatrzeć na taką młodzież wysportowaną, wysoką, szczupłą, w dzisiejszych czasach zaczyna być to rzadkością i martwią tylko puste trybuny. W szkołach wychowawcy wolą poprowadzić dzieci na lody niż na salę gimnastyczną, szkoda bo jest z kogo brać przykład
V