UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kolo!Najbardziej rozchwytywany "spiker sportowy" nie jest związany z funkcjonowaniem programu SOS PZPS dlatego nie mógł otrzymać nagrody!A tak na marginesie mam nadzieję, że dzięki Niemu w końcu ktoś w tej Radzie Miasta zauważy, że jest w naszym mieście taka dyscyplina sportu jak siatkówka!Czas najwyższy!!