UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Elbląg ma piekna historie o osiagniecia i tylko tym zyjemy a co z terazniejszoscia. Nie potrafimy zatrzymac u siebie potencjalu ludzkiego ktory tworzy historie. Co beda o nas pisaac za iles lat i to oni nas osądza.

Gosc