UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No niestety, byłam, wysłuchałam tych "odkrywczych " tez i jestem załamana. Przyjeżdżają na prowincję i czuja się zwolnieni z tego, by się solidnie przygotować. Same tytuły nie wystarczą. Banały, komunały-szkoda czasu. No cóż. .. .A honoraria były?

Bardzomiprzykro-takiefakty