UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
@Agall - Tzw. Ustawa Wilczka była taką samą patologią i wynaturzeniem kapitalizmu, jak i jej autor, członek PZPR od lat 50-tych, potem prywaciarz i zaufany Rakowskiego, który doprowadził do rozwalenia gospodarki i całego mrowia afer gospodarczych związanych z nieudolnie wprowadzaną "reformą" grabiącą budżet państwa i promującą złodziei bez jakiejkolwiek kontroli i odpowiedzialności społecznej. Jego zaś neoliberalni następcy oraz wyznawcy dominacji kapitału, chciwości i egoizmu nad rozumem i odpowiedzialnością doprowadzili nie tylko do stworzenia łajdackiego systemu gnębiącego Polaków ponownie od 30 lat, ale również do powstania PO-PiSu oraz dzisiejszego triumfu "podłej zmiany", z którą nie potrafią sobie teraz poradzić, pomimo pomocy całej machiny propagandowej i mało odkrywczych a jeszcze mniej wnoszących dywagacji weteranów styropianu na tego rodzaju wtórnych panelach. Geniusze neolibu nie potrafią bowiem pojąć, że ludzie wolą państwo socjalne choćby z zamordystycznym PiSem u steru, niż neoliberalną, kapitalistyczną dzicz i wyzysk, do tego ze skompromitowaną sitwą post-solidarnościową i banksterską u władzy. Głosują więc zgodnie ze swoim najlepszym interesem, czego również nie jest w stanie pojąć umysł styropianowego "demokraty", który wyzywa ich wtedy od "sprzedajnego elektoratu";
RobertKoliński