UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Normans- już niedługo cmoknie nas "w pompkę" samo życie tzn. ekonomia. Zapłacimy wszyscy, ci z prawa i lewa i "bezwyznaniowcy", będziemy płakać i płacić- my, nasze dzieci i wnuki. Zadłużenie państwa przekroczyło bilion zł i będzie ciągle rosło" bo nam się wszystkp po prostu należy".

babunia