UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Polityczny lewicowy teatrzyk i jak to ma w zwyczaju lewica, za pieniądze podatników, cała ta dyskusja jest niczym narada aktywny PZPR , oni funkcjonują w założeniu, że racja jest ich tylko społeczeństwo nie dorosło jeszcze, otóż drodzy Państwo społeczeństwo dorosło i dało wam kopa na śmietnik historii, ciekawe czy Miasta Elbląg będzie sponsorować teraz np Jesienne sady " Gazety Polskiej",w końcu podatnicy mają różne opcje, dlaczego tylko lewicowe czerpią kasę z miasta, a reszta nie?
Tur ol