UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nigdy nie zagłosowałem na PIS. Niestety jak patrze-słucham naszej "mondrej" (nie mądrej) opozycji, to właśnie wymiotować się chce. Wiecie opozycjo, że PIS tylko przez waszą niewiedzę i dyletanctwo teraz rządzi. Daliście i dajecie nadal ciała na całej linii. Brakuje wam jednego przynajmniej mądrego człowieka. Macie za to wielu "mondrych" cwaniaków. Ludzie to widzą i efekt jest taki, ze rządzi (broi) teraz PIS. Tyle do opozycji.